VERMOP ECO Felülettisztító 1L

Kókuszdióból készült ECO tisztítószer.

Jól tisztít.

Költségkímélő megoldás és védi a környezetet.

Csíkmentes és gyors száradás

A VERMOP ECO Felülettisztítóban a kókuszdió alkotóelemei fejtenek ki hatást. A kókuszolajat a kókuszdióból préselik és más biológiai alkotóelemekkel összedolgozva tenzideket állítanak elő. Ezek a legkülönbözőbb szennyeződések eltávolítására alkalmasak.

A könnyű-közepes szennyeződéseket a Natúr felülettisztító egyszerűen és gyorsan eltávolítja.

Változtatható adagolás (A szennyeződés mértékétől és a felhasználási területtől függően a felülettisztítószer különböző adagolásokban alkalmazható. )

Költségkímélő megoldás és védi a környezetet.

Az EU Ökocímkével megjelölve

Különleges összetétele miatt a magasfényű felületek, így pl. a csempék, üvegek és tükrök tisztítása utánfényezés nélkül, gond nélkül megoldható.

Az ökologikus nyersanyagok ellenére a Natúr felülettisztítószer kiváló eredmény elérésére törekszik, amit az Európai Unió környezetvédelmi jelzésének odaítélése is bizonyít.

1,990 Ft